slideServices1

Kassettide taastamine

“Me ei täida toonereid, me taastame neid!” (Fillers)

 

Kassettide taastamine Fillersi poolt on märksa mahukam ja kvaliteetsem töö kui lihtsalt tooneri täitmine. Fillers mitte lihtsalt ei täida toonereid selleks mõeldud pulbriga, vaid teostab ka täieliku puhastuse kulunud tooneri korpusele ja kassettide mehhanismidele. Samuti teostame vahetust kõigile põhilistele detailidele mis on seotud trükiprotsessiga. Tulemuseks on veatu kvaliteet, justkui trükiksite uhiuue originaaltooneriga. Veendumaks selle väite paikapidavuses, testitakse igat Fillersis taastatud kassetti vastava aparatuuriga.

 

Tooneri ehk kassettide taastamine on protsess mille käigus kasutab Fillers üksnes ainulaadseid, igale printerile spetsiaalselt väljavalitud värvaineid ning väldib universaalseid ja osaliselt sobivaid materjale. Tänu tihedale koostööle peamiste Euroopa, Ameerika ja Aasia kulumaterjali tarnijatega, on Fillersil võimalik esmajärjekorras tutvuda ülemaailmsete muutustega antud valdkonnas. See omakorda tähendab, et saame klientidele pakkuda ka uusimate printerimudelite kassettide taastamist. Olles kursis trükimaterjalide turu uudiste ja muutustega, on meil oma töös võimalik kasutada hetkel kättesaadavatest materjalidest vaid parimaid.

Miks kassettide taastamine on kasulikum?

kassettide taastamine

 

 

 

 

 

 

 

 

Tootjate nimekiri, kelle toodetele osutatakse kassettide taastamine: 

Canon, Brother, Epson, Hewlett-Packard, IBM, Kyocera, Lexmark, Konica Minolta, Nashuatec, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Xerox.